2020-2021 Yearly Headmaster List
SECOND GRADE
Bateman Brunson - Grayson Connor, Cici Hurley, Addison Mayer, Ava Quintanilla and Colton Racer
Jodi Danback - Bailey Carter and Nash Kosinski
Kristen Rembert - Griffin Butler, Cole Danback, Avery Floyd, Copeland Lee and Colton McFaddin
THIRD GRADE
Meagan Glass - Charlotte Baker, Jackson Brammer, Anne Heaton DuRant, Lauren James Lea, CJ Nesbitt, Vidhi Patel, Edsel Paul, Brody Prickelmyer and Ridge Turner
Courtney Johnson - Liza Barwick, Lana Grace Brown, Addison Bryant, Avery Bryant, Julie Chere, Kinslee Duke, Allie Geddings, Cadence Geddings, Morgan Goodman, Brayden Holmes, Colton Ridgeway and Anna Lynn Tindal
Rebecca Taylor - Khloe Collins, Camden Crawford, Taylor Geddings and Conley Moore
FOURTH GRADE
Jackie Barwick - Molly Prothro
Kelly Brown - Merrix Coffey, McRee Holcombe, Audrey McFaddin and Kendall Tanner
Susan Drose - Joe Joe Perry
FIFTH GRADE
Katherine Jans - Alyssa Ardis, Andrew Beard, Daley Boykin, Landon Duke, Wilson Epps, John William Gainey, Cade Hodge, Jack Kimzey, Chloe Sheppard, Logan Starnes and Caroline Welch
Mary Margaret McCaskill - Meredith Coffey, Charleston Hodge, Landry Lee, Daniel Vargas and Jordan Welch
Penny Windham - Summer Carey, Shane Goines, Dylan Kester, Gavin Mathis, Lauren McGee, Aiden Pack, Johonna Patterson, Miranda Price, Sophia Timmon and Lilyana Tutt
SIXTH GRADE
Avery Craven, Adelaide Eaddy, Pierson Gamble, Camdyn Geddings, Nathan Hyde, Lucy McCarron, Norah McCraw, Heyward Moore, Katherine Mullins, Purav Patel, Colby Ridgeway, Ben Sanders, Kaddin Spigner, Adam Tamburello, Abigail Tanner, Mary Madilyn Way, Tyler Woodward and Claire Wright
SEVENTH GRADE
Whitley Boykin, Madelyn Coker, Logan Durham, Edna Lee Harris, Ashley Rae Hodge, Colby Lowder, Maddie McCarron, Hayden Mitchiner, Shawn Thomas Moore, Jiya Patel,William Phillips, Lyza Prickelmyer, Caroline Prothro, Nathan Stewart, Grace Stogner and JJ Ward
EIGHTH GRADE
Blake Arias, Lainey Baggette, Anna Kate Beane, Dakota Brailsford, Anna Lewis Burke, Maddie Clark, Rory Carter, Olivia Danback, Rivers Ann Gardner, Daniel Geddings, Kinsey Hatchell, Jackson Jolly, Laini Kosinski, Campbell McInnis, Layton Morris, Inga Prince, Haylen Scott, Seth Witherspoon and Ava Wright
HIGH SCHOOL
NINTH GRADE
Lizzie Ardis, Caleb Baker, Cam Barrineau, Haley Cruse and Carlyn Hill
10TH GRADE
Karley Brown, Matthew Cummings, Emily Isgett and Nathan Phan
11TH GRADE
Gray Barrineau, William Buyck, Emily Fishburne, Ryan Garma, Keith Joyner, Clayton Lee, Lanie McGee, AAaron Medley, Emily Mueller and Gracyn Nally
12TH GRADE
Payton Braz, Madison Dagesse, Piper Ferris, Elliott Harris, Johnson Jolly, Mason Lee, Bailey Moore, Britton Morris, Brooke Reed, Madison Shirley, Savannah South, Callie Thompson and Christopher Tran
2020-2021 Yearly Honor Roll List
SECOND GRADE
Bateman Brunson - Savannah Coker, Sami Danigel, Kellan Evans, Brett Hodge, McKenlie Hodge, Mason Johnson, Mitch Ketchum, Christopher Major and Tony Norris
Jodi Danback - Chael Compton, Easton Dunlap, Carter Ehlinger, Langston Field, Brayden Ford, Benson McLellan, Kallie Morris, Zoey Pfeiffer and Sophia Quintanilla
Kristen Rembert - Neyland Baker, Johnny Barwick, Lillian Bryant, Graycen Gainey, Paisley Osteen and Whit Stukes
THIRD GRADE
Meagan Glass - Skylen Bradley, AJ Dennis, Zoey Disher, Drake Donlon, Alaina McGee, Emma Moore and Wesley Paterson
Courtney Johnson - Jackson Barkley, Gabby Danigel, Jessica Joyce DeLeon, Molly Disher and Cayden Richburg
Rebecca Taylor - Morgan Davis, Brynnleigh Donlon, Grant Formyduval, Bridges Harris, Coe Hodge, Emma Hodge, Vivian Hurst, A'leigha Nelson, Addisyn Porter, Jack Secor, Hannah Self, Afton Steen, Olivia Strickler and Colton Timmons
FOURTH GRADE
Jackie Barwick - Cooper Bennett, Josie Born, Lyla Brewer, M.E. DuBose, Sam Hawthorne, Mason McLaughlin, Katelyn McLeod, Peyton Osteen, Addie Rackley and Jud Reynolds
Kelly Brown - Hunter Barnes, Grace Bieger, Cullen Burke, Evan Craven, Camdyn Mullen and Olivia Welch
Susan Drose - McKenzie Corley, Easton Donlon, Lilly Griffin, Tyler Kester, Jay Kinney, Josie Rowell and Ella Grace Sandifer
FIFTH GRADE
Katherine Jans - Irelynn Connors, Aubree Holmes, Ava Lowery, Macy Poole, Caleb Poplin, Crosby Tisdale and Coleman Ward
Mary Margaret McCaskill - Brock Bryant, Colton Geddings, Logan Hudson, Brady Irick, Allen Johnson, Josh Marcy, Wyatt Simpson and Addy Timmons
Penny Windham - Andrew Gamble, John Harper Livingston, Jackson Pack, Eli Sandifer and Elijah Saulsgiver
SIXTH GRADE
Caroline Barkley, Knox Beane, Madison Berry, Connor Carter, Tyler Corley, Wini Eades, Eli Gamble, Jack Gordon, Joey Hatchell, Marlana Lynn Lee, Harley Li, McKenzie Mahoney, Chelsea Millix, Cooper Newman, Robbie Robertson, Adam Tamburello, Jackson Timmons, Emma Truett, Selena Vargas and Claire Wright
SEVENTH GRADE
Brayden Barnhill, Payton Brown, Joseph Chapman, Ella Grace Healon, Mason Hodge, Cameron Johnson, Mia McLeod, Kib Newman, William Painter, Hunter Ridgeway, Blakeleigh Rivera, Izabella Scott, Aaron Thompson-Geddings, Jaxon Tillman, Sydnie Vohs, Maggie Welch, Lilly Wellborn and Serenity Wright
EIGHTH GRADE
Grady Aders, Emma Barwick, Dixiana Bethea, Gavin Brown, Tara Burkin, Beau Carraway, Mark Deppa, Drew Ferriell, Haleigh Geddings, Jessica Griffith, Cole Hawthorne, Xavier Johnson, Anna Charles Lester, Cooper Lucas, Lila Kate Mathis, Bryce Pack, Eliana Peterson, Megan Phan, Molly Ward, Will Ward, Maddox Watford and Caroline Weaver
HIGH SCHOOL
NINTH GRADE
Aiden Byrd, Layken Caines, Gracie Cannaday, Katie Clark, Audrey Coker, Nate Hawthorne, Gracyn Iler, Mills Lee, Malaya McKinzie, Toni Morris, Darius Moye, Mason Nivens, Wyatt Powell, Noah Tanner, Aiden Taylor, Caroline Weaver, Cheyanne Wheeler and Cheyenne Young
10TH GRADE
Jordan Baker, Mary-Grace Carraway, Brooke Lynn Carson, Isabella Keeter, Zealie Kimzey, Tyler Mikula, Savannah Peyton, Madison Phillips, Cassandra Schuessler, Brody Secosky, Ariana Somcheen, Thomas Stoia, Parker Tisdale and Mattison Yates
11TH GRADE
Ava Ambroggio, Emily Anderson, Kassidy Beard, Audrey Bennett, Hayleigh Brunson, Davis Campbell, Autumn Carey, Kendal Clark, Holdyn Coursey, Emma Danback, Camryn Dunlap, Bryce Erickson, Brianne Finney, Macey Jans, Mary Louise Kinlaw, Charlie McCraw, Reese McInnis and Carleigh Moore
12TH GRADE
Kelsie Austin, Kaitlyn Best, Laura Grace Driggers, Cody Embree, Trystan Foht, Kaylene Frias, Jonathan Griffith, Gabriel Harris, Gracie Hudson, Yesha Patel, Ozzy Rowell, Rylan Strickland, Hannah Truett, Hunter Vohs and Kaylee Wilson
More Articles to Read